Forum 303 samodzielnej grupy wsparcia logistycznego
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Forum 303 samodzielnej grupy wsparcia logistycznego

Join the Army !
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Pytanie w kwestii zasadniczej...

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Tomek
Admin
Tomek


Liczba postów : 66
Join date : 25/01/2010

Pytanie w kwestii zasadniczej... Empty
PisanieTemat: Pytanie w kwestii zasadniczej...   Pytanie w kwestii zasadniczej... I_icon_minitimePią Sty 07, 2011 3:06 pm

Czy ktokolwiek , do SCARA ciężkiego , bywa w ogóle na forum ???
Powrót do góry Go down
https://303logistyczna.forumpolish.com
Czezwy

Czezwy


Liczba postów : 50
Join date : 29/01/2010
Age : 39

Pytanie w kwestii zasadniczej... Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie w kwestii zasadniczej...   Pytanie w kwestii zasadniczej... I_icon_minitimePią Sty 07, 2011 10:54 pm

Ja bywam nawet regularnie, ale i tak na moje posty nikt nie odpowiada.
P.
Powrót do góry Go down
vegovski

vegovski


Liczba postów : 11
Join date : 28/01/2010
Age : 35

Pytanie w kwestii zasadniczej... Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie w kwestii zasadniczej...   Pytanie w kwestii zasadniczej... I_icon_minitimeSob Sty 08, 2011 7:54 am

ja sprawdzam codziennie co sie dzieje ale jak widac nie dzieje sie nic....
Powrót do góry Go down
Fox




Liczba postów : 10
Join date : 13/02/2010

Pytanie w kwestii zasadniczej... Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie w kwestii zasadniczej...   Pytanie w kwestii zasadniczej... I_icon_minitimePon Sty 10, 2011 4:07 am

Panowie. Spokojnie.
1. Forum ma charakter informacyjny, więc zasadniczo może się na nim dziać mało byle z sensem.
2. Charakter ekipy ogranicza ilość tematów na jakie można dyskutować (z sensem)
3. Nie kasowanie postów pozytywnie wpływa na ilość postów.
4. Mówienie "zacznijcie rozmawiać".... nie rozwiąże problemu, bo takowy nie istnieje. Mówię tu mając na uwadze informacyjny charakter forum.
5.

Mamy być ekipą terenową a nie kółkiem dyskusyjnym. Zasadniczo uważam że ludzie nie pytają i nie informują o niczym- to prawda, ale to problem ludzi.

Jak chcecie żeby się coś działo to polecam zacząć zamieszczać informacje do nauczenia. np Napisano czego mają się ludzie nauczyć ale kazano im tego szukać we własnym zakresie, a patrząc na siebie widzę że:
A) Nie wiem gdzie szukać takich informacji
B) Nie mam kwalifikacji by ocenić czy te informacje mają wartość merytoryczną, czy nie są przedawnione. Co za tym idzie ale jest nader ważne:
C) Nie wiem jak dogłębnie mam poznać zagadnienie a nadmiar rzeczy do nauczenia jest BARDZO SZKODLIWY w naszym przypadku. Nie mamy na to czasu i istnieje realne zagrożenie że ludzie pozapominają inne ważne informacje.
D) Bez obrazy. Nie jestem od tego. Są osoby wydelegowane do danych czynności i to one mają za zadanie nauczyć resztę.

Jako argumentację nadmienię że wykład Cześwego (alfabet) był SUPER. Zwięzła paczka z prostymi warsztatami- wyłożone, przerobione, przetrenowane, wyjaśnione= przyswojone (przynajmniej u lisów). I jako taki powinien znaleźć się na forum (według mnie). Niby jest ale niekompletny.

Dzięki temu "coś" się będzie działo i przy okazji powstanie cykl artykułów zawierających paczkę wiedzy do nauczenia. Dodatkowo, ci co ich nie było będą mieli szansę się douczyć mimo absencji. Pozbawi to też leniwych argumentu: "nie mogłem a nie wiem skąd wziąć" który to argument pozostaje w mocy i nie ma jak się przyczepić bo i co ma taki biedny człowiek zrobić.


I na koniec ostatnie i najważniejsze:

!!Wiedza będzie jednolita!!

A bardzo byśmy nie chcieli "oduczać" kogoś czegoś co wkuł na blachę w dobrej wierze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytanie w kwestii zasadniczej... Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie w kwestii zasadniczej...   Pytanie w kwestii zasadniczej... I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pytanie w kwestii zasadniczej...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forum 303 samodzielnej grupy wsparcia logistycznego :: ŻYCIE URZĘDNICZE-
Skocz do: